RaraNews

जागरण मिडिया प्रकाशित : २०७६/८/५ गते
११६८ पटक

काठमाडौं- केयर नेपालको आर्थिक तथा प्राविधिक सहयोगमा दलित सामाजिक विकास केन्द्रले कपिलवस्तु जिल्लाका लागि केही कर्मचारीको माग गरेको छ ।

एक जना एरिया सुपरिवेक्षक महिला, सामाजिक परिचालक एक जना पुरुष, फिल्ड सहजकर्ता एक जना महिलाका लागि बिज्ञापन खुलाएको हो ।
उसले सवै पदहरुका लागि लिखित निवेदनसहित व्यक्तिगत विवरण, नागरिकताको प्रमाणपत्रको प्रतिलिपि, पासपोर्ट साइजको फोटो २ प्रति, तोकिएको शैक्षिक योग्यताको प्रमाण पत्र तथा चारित्रिक प्रमाणपत्र, तालिम अनुभवको प्रमाणपत्रको प्रतिलिपी संलग्न गर्नुपर्ने जनाएको छ ।

दरखास्त आइपुग्नुपर्ने अन्तिम मिति २०७६ साल मंसिर ७ गते साँझ ४ बजेसम्म तोकेको छ । शैक्षिक प्रमाणपत्र तथा कार्य अनुभवको आधारमा छोटो सूचीमा छनोट भएका उम्मेदवारहरुलाई मात्र लिखित र मौखिक परीक्षामा बोलाइने जनाएको छ ।

महिला, दलित, मुस्लिम, पिछडावर्ग समुदयका व्यक्ति तथा सम्बन्धित उम्मेदवारहरुले विशेष ग्राह्यता दिने विज्ञापनमा जनाइएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्